ERELEDEN NA 1960

Piet Barten,
erebestuurslid sedert 1938
erelid sedert 1960,
overleden 1981

Jo van Uden,
voorzitter 1959-1968,
erelid 1968,
overleden 1977

Albert Arts,
muzikant  1936,
bestuurslid 1960-1974,
erelid 1974,
overleden 1983

J.A.M. van Lee,
beschermheer sedert 1974,
overleden 1983

Wilbert Kerkhof,
bestuurslid 1960-1976,
erelid sedert 1976,
overleden 2000

Jan Deben,
bestuurslid sedert 1951,
voorzitter in 1959 en 1968-1978,
erelid sedert 1978,
overleden 1992

Ties Verbruggen,
muzikant 1929,
bestuurslid 1945-1983,
erelid sedert 1983,
overleden 2001

Bert Manders,
muzikant 1950,
erelid sedert 1985

Johan Fransen,
muzikant sedert 1925,
secretaris 1930-1953,
voorzitter 1978-1986,
erelid 1986,
overleden 1993

Antoon Strijbosch,
muzikant 1945,
bestuurslid 1958-1990,
secretaris 1960-1972,
erelid sedert 1990,
overleden 1998

Harrie van Moorsel,
bestuurslid 1974-1992,
erelid sedert 1992
overleden 25 februari 2010

Piet Vermunt,
bestuurslid vanaf 1978,
voorzitter 1986-2003,
ere-voorzitter sedert 12 maart 2003

Martien Beekmans,
muzikant 1954-1968,
bestuurslid 1982-2004,
erelid sedert 10 maart 2004

Martien van Leuken
muzikant 1954-2007,
erelid sedert 27 mei 2007

Kees Bressers
bestuurslid vanaf 1986
penningmeester 1989-2004
voorzitter 2003-2008
erelid sedert 1 juni 2008

Antoon Delisse
muzikant sedert 1954
bestuurslid sedert 1981
erelid sedert 15 september 2010
overleden 26 juli 2014

Christ van Bree
voorzitter 2009-2016
erelid sedert 6 april 2016

Ine Vermunt
muzikante sedert 1984
erelid sedert 26 december 2016